BĚH PRO PESOS 2015

V neděli 30.8.2015 se konal již třetí ročník charitativních canicrossových závodů Běh pro PESOS. Akce se zůčastnilo i přes tropické teploty spoustu lidí a psů. Opět nechyběly ani dětské závody, které byla rozděleny podle věku dětí. Novinkou v tomto ročníku byl závod s koloběžkami taženými psy tzv: Dogscootering. Kdo se necítil na běh, mohl akci popořit procházkou se svým psem, či pejskem půjčeným z útulku.

Součástí byl také doprovodný program. Návštěvníci měli možnost vidět ukázky dogdancingu, dogfitness a ukázky obran. Na akci byli představeni psy k adopci z útulu Pro psí voči. Máme ohromnou radost že se na akci umístili dvě šťěňata, které jsme měli k adopci od naší neziskové organizace PESOS o.p.s.
Děkujeme všem lidem co přišli na naší charitativní akci. Děkujeme také všem dobrovolníkům i partnerům a sponzorům, bez kterých by se tento den nekonal. Výsledek akce ve prospěch útulků je 17.000 Kč. Zachovejte nám přízeň i nadále. Doufáme že se s mnohými z Vás potkáme i na nějakých další námi pořadaných akcí.