PŘÍMO ZA ČUMÁKEM 2017

V sobotu 22.4.2017 proběhl charitativní pochod „Přímo za čumákem“, který se konal na podporu útulků. V 11 hodin proběhlo slavnostní zahájení pochodu a přestřihnutí pásky naším naší čestnou předsedkyní paní Marií Křepelkovou. Mezi 11-13.00 hod. měli pochodníci možnost vyrazit na trasu. Na akci bylo pozváno pět útulků, které se zde prezentovaly. Pochodníci si měli možnost u některých útulků půjčit pejska na pochod a projít se s ním, čehož spoustu lidí využila. Trasa pochodu vedla po celém obvodu Kunratického lesa a čekalo zde na pochodníky 10 soutěžních otázek a zajímavostí z říše zvířat. Kdo odpověděl na všechny správně, získal v cíli pochodu pamlsek pro svého psa. V cíli na každého úspěšného pochodníka čekala medaile a kynologický časopis. Celou akci navštívilo přes 400 lidí a asi 100 psů. Od 13.00 hodin začínal v areálu restaurace doprovodný program, kde se nám představili psí útulky, které prezentovali svoji činnost a rovnou představili své svěřence, které měli sebou k adopci. Dále zde byly ukázky dogdancingu, ukázka Dornovy metody, ukázka zácharanářského výcviku psů kterou nám představila Záchranná brigáda kynologů Praha a ukázka výcviku asistenčních psů a opět losování tomboly, kterou si návštěvníci akci měli možnost koupit a jejíž výtěžek šel opět na podporu výtěžku akce. Na pochodu Přímo za čumákem bylo vybráno nádherných 39.720 Kč Děkujeme všem, kteří i přes deštivý den přišli a pomohli nám tak ke krásné částce ve prospěch opuštěným pejskům. Dále děkujeme všem sponzorům a účinkujícím v doprovodném programu.

Primo 2017

[/fullwidth]

Primo 2017

www.primozacumakem.cz

AKCE NA FACEBOOKU

https://www.facebook.com/events/1880496718850065/

MÍSTO AKCE MAPA ZDE

Jedná se o charitativní pochod dne 22.4.2017 na podporu opuštěných a týraných zvířat, zejména psů a koček, kterých je v útulcích po celé ČR velké množství. Rádi bychom touto akcí získali finanční prostředky, které budou použity ve prospěch vybraných psích a kočičích útulků.

Útulky které se akce zůčastní:
1. Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi
2. Dejte nám šanci o.s.
3. Dogpoint o.p.s.
4. ForDogs z.s.
5. Voříškov z.s.

Za 70 % výtěžku ze startovného koupíme krmivo, které rozvezeme do útulků.

Dalších 20 % věnujeme na stavební úpravy útulků.

Zbylých 10 % poukážeme ve formě financí na účty útulků, které se akce zůčastní

Trasa pochodu Start – Cíl je dlouhá cca 6,5 km, vede po celém obvodu Kunratického lesa. Vede po asfaltových cestách. Většinou po rovině, občas mírné stoupání a klesání, je vhodná pro kočárky, malé děti, zkrátka celou rodinu. Samozřejmě pro pejsky:) Trasa se dá rychlou chůzí urazit za hodinu, ovšem nejde přece o rychlost:)

Na trase budou stanoviště, kde pro vás bude připraveno 10 otázek ze zvířecí říše, pokud odpovíte na všechny správně, bude na vás v cíli čekat zasloužená odměna.

Všichni účastníci dostanou upomínkový předmět pochodu a časopis HAF & MŇAU!

Startovné je v minimální výši 150,-

Registrovat k pochodu se dá i na místě.

Veškeré informace www.primozacumakem.cz

Přihláška k akci:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiCSMdI8x44XGwzCNy2WjhrY_zoPZgswWEDaSkHL2RPyUmnA/viewform

Click edit button to change this text.

Click edit button to change this text.