PŘÍMO ZA ČUMÁKEM 14.4.2018

A JAK TO DOPADLO…

Moc děkujeme všem kteří přišli na letošní „Čumák“, počasí naší akci přálo, bylo opravdu krásně. Vybralo se po odečtení nákladů 69.696 Kč. Na akci dorazilo cca 1000 lidí (502 platících).

Příště poladíme tombolu, aby se dostalo na víc lidí… Nejvíc nás ale těší, že na akci se našli vážní zájemci na 4 pejsky – budeme jim držet palce, ať své doma najdou

——————————————————————

PŘÍMO ZA ČUMÁKEM 14.4.2018

PŘÍMO ZA ČUMÁKEM 2018 charitativní pochod na pomoc útulkům

POZOR ZMĚNA ADRESY

Kudy na akci MAPA

Registrace na pochod od 11:00-13:00h. Trasa se dá rychlejší chůzí obejít za hodinku. Je značená fáborky a po cestě vás čekají opět otázky ze zvířecí říše.

Letos nebude žádný doprovodný program, takže budete mít čas se věnovat jednotlivým stánkům z útulky a mazlit si s pejsky a protože vás nechceme zdržovat, abyste museli dlouho čekat na tombolu, jako loni. Vyhlášení tomboly bude ve 13:00 hodin u stánku PESOS. Lístky do tomboly budou k mání od 10:30 na stánku PESOS.

Jedná se o charitativní pochod dne 14.4.2018 na podporu opuštěných a týraných zvířat, zejména psů a koček, kterých je v útulcích po celé ČR velké množství. Rádi bychom touto akcí získali finanční prostředky, které budou použity ve prospěch vybraných psích a kočičích útulků.

Útulky které se akce zůčastní budou postupně doplněny

Za 70 % výtěžku ze startovného koupíme krmivo, které rozvezeme do útulků.

Dalších 20 % věnujeme na stavební úpravy útulků.

Zbylých 10 % poukážeme ve formě financí na účty útulků, které se akce zůčastní

Trasa pochodu Start – Cíl je dlouhá cca 6,5 km, vede po celém obvodu Kunratického lesa. Vede po asfaltových cestách. Většinou po rovině, občas mírné stoupání a klesání, je vhodná pro kočárky, malé děti, zkrátka celou rodinu. Samozřejmě pro pejsky:) Trasa se dá rychlou chůzí urazit za hodinu, ovšem nejde přece o rychlost:)

Na trase budou stanoviště, kde pro vás bude připraveno 10 otázek ze zvířecí říše, pokud odpovíte na všechny správně, bude na vás v cíli čekat zasloužená odměna.

Všichni účastníci dostanou upomínkový předmět pochodu a časopis HAF & MŇAU!

Startovné je v minimální výši 150,-

Registrovat k pochodu se dá i na místě.

POZOR ZMĚNA: Začátek i konec trasy je v restaurací „Na tý louce zelený“ Zelená louka 451/1, 140 00 Praha-Kunratice
www.natyloucezeleny.cz

Přihláška k akci:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiCSMdI8x44XGwzCNy2WjhrY_zoPZgswWEDaSkHL2RPyUmnA/viewform?usp=sf_link