956.256,-Kč

Finanční dary celkem

956.256,-Kč

Finanční dary celkem

3.325 457,-Kč

Materiální dary celkem

3.325 457,-Kč

Materiální dary celkem

1. 358 652,-Kč

Vybraná částka na našich akcích

1. 358 652,-Kč

Vybraná částka na našich akcích

O NÁS A NAŠE AKCE

  • Vánoční sbírky od roku 2012
  • Canicrossové závody od roku 2014
  • Materiální sbírky ZŠ MČ Praha 10
  • Přímo za čumákem v Krčském lese od roku 2014
  • Finanční sbírky od roku 2012
  • Psí den Prahy 10 ve spolupráci MČ Prahy 10

Občanské sdružení PESOS jsme založili 12.1.2011. K 28.1.2014 se změnila právní forma naší organizace. Dle nového zákona jsme prošli transformací na obecně prospěšnou společnost, tedy PESOS, o.p.s.
PROČ JSME NA SVĚTĚ?

Především proto, abychom pomohli psům, kočkám i ostatním, kteří žijí s námi a často se bez pomoci prostě neobejdou. Budeme pomáhat nejen konkrétním zvířatům v nouzi, ale také organizacím, které o opuštěná domácí zvířata pečují. Není nám lhostejné, že jsou mezi námi lidé, kteří si pořídí zvíře a potom ho prostě vyhodí. Vadí nám, že někteří tyto kamarády beztrestně týrají. To se musí změnit. Je zapotřebí zpřísnit tresty za týrání domácích zvířat. Chceme přispět ke zlepšení života těchto věrných kamarádů, kteří lásku mnohonásobně vracejí.

Pokud nám v této snaze chcete pomoci, budeme rádi.
TÝM PESOS o.p.s.

Patron PESOS o.p.s.

Patron PESOS o.p.s.Václav Noid Bárta
Vašek se rozhodl přijmout naší nabídku a stát se naším patronem.„Líbí se mi, co PESOS dělá a velmi rád jsem přijal nabídku stát se jeho patronem. Zbožňuji psy a veškerá ostatní zvířata a trápí mě když vidím, kolik jich čeká v útulku na nového pána. Chtěl bych svým přístupem přispět k většímu zájmu veřejnosti o problematiku opuštěných a týraných psů a přilákat také více podporovatelů do PESOS o.p.s.“

Ředitelka PESOS o.p.s.

Ředitelka PESOS o.p.s.Dana Appeltová
Vystudovala střední školu obor propagační výtvarník. Pracuje jako obchodní zástupce ve firmě TRIXIE, pracovala jako asistentka, obchodní managerka a jako marketingový poradce pro firmu Seznam.cz, pro spol. Vodafone Czech Republic a.s. a má eshop s chovatelskými potřebami, dále se zabývá venčením, hlídáním psů a pořádáním psích srazů a ostaních sportovních akcí pro Vás a Vaše čtyřnohé miláčky. Celý její život jí provázejí psy, kočky, papoušci, hlodavci a také jeden chameleon:-) V současnosti má dva psy – Falca (border kolie) a Batmana (bostonský teriér). Dále chová rybičky a africké šneky.

Předseda PESOS o.p.s.

Předseda PESOS o.p.s.Martin Sládek

Vzdělání: SŠ Martin Sládek Vystudoval střední školu obor automatizace. Pracoval 8 let v Českém telecomu v oboru správy sítí. Také v občanském sdružení pro nevidomé INTEGRACEOS s Přemyslem Donátem a Tiborem Kiktou, jako správce IT a správce hlasových aplikací HALL, JOWS a SUPERNOVA. Nyní pracuje čtrnáctým rokem jako Service Engineer DELL, Service Engineer HP, Service Engineer LENOVO (dříve firma SeCom, Getronics) v součatnosti www.TechSERV.cz. V součastnosti aktivně spolupracuji se spolkem Na Slatinách z.s. a dále jsem členem dozorčí rady Život dětem o.p.s. Má dva psy – Sarah (německý ovčák) a Winnie (švýcarský ovčák). S oběma se věnuje sportovní kynologii. Martin je majitelem a jednatelem firmy www.OVCAK.cz eshop s chovatelskými potřebami pro psí sporty, a vodácký eshop www.HouseBoat.cz Martin má chovatelskou stanici Německých ovčáků World of Garp.

Člen správní rady PESOS o.p.s.

Člen správní rady PESOS o.p.s.Maria Křepelková

Vzdělání: divadelní fakulta AMU – obor režie Maria Křepelková – vystudovala divadelní fakultu AMU, obor režie. Pracovala v Českém rozhlase v literárně-dramatické redakci jako režisérka především pohádek, dále jako redaktorka na stanici Radiožurnál, Vltava. V České televizi točila reportáže pro pořad Černé ovce, Klekánice a Reportéři. Je zakladatelkou a členkou správní rady divadelní scény Viola ops, pro kterou napsala a režírovala několik pohádek pro děti. Dále založila o.p.s. Život dětem, kde je předsedkyní. Píše pro spotřebitelský časopis D Test. Má dvě děti – Mikuláše a Anežku. Žije s fenkou leonbergera Ájou a bengálským kocourem Georgem. Psi i kočky jsou její velkou celoživotní láskou.